Category: Nezařazené

Americká hypotéka a ještě bez potvrzení o příjmech?

Asi jen těžko se věří tomu, že by vám někdo půjčil peníze bez toho, abyste museli přinést potvrzení o výši svého platu.
V bankách je to totiž první podmínka, která vede ke splnění požadavků a schválení žádosti a k tomu musí být příjmy nejen potvrzené, ale také dostačující. Kámen úrazu nastává v momentě, kdy klient nemůže svoje příjmy doložit nebo jednoduše si chce zachovat soukromí a tuto povinnost před získáním jakékoliv půjčky či úvěru plnit nechce. A také v momentě, kdy sice příjmy potvrzené má, ale ne v požadované výši, jakou si banka představuje.

ekonomika

Naštěstí jsou i možnosti jako například americká hypotéka bez dokládání příjmů.
Jedná se obvykle o produkt od nebankovních společností, které nemají tolik přísné podmínky a nabízejí řešení i lidem, kteří nemají dostatečné příjmy nebo je nemůžou doložit.

Jedinou podmínkou zůstává ručení formou zástavy nemovitosti. V některých případech si nedoložení příjmů společnost kompenzuje třeba vyšším úrokem nebo nižší částkou k půjčení. Vždy však záleží především na tržní ceně nemovitosti, která bude sloužit jako zástava a také na procentuální výši, kterou je nebankovní společnost ochotna z tržní ceny nemovitosti půjčit.

Při této formě úvěru můžete získané peníze využít na cokoliv. Jedná se totiž o úvěr bezúčelný, tedy určený nejen na řešení bydlení, ale třeba i na nákup zařízení, elektroniky, spotřebičů, auta, dovolené, k podnikání nebo vyplacení dluhů a podobně.

podpis

Americká hypotéka bez dokládání příjmů je sice jednoduché řešení získání peněz, ale každý si musí uvědomit, že podmínkou je řádné splácení dle dohodnutých podmínek ve smlouvě. Proto je důležité být si vědomý toho, jaká je vaše finanční situace a jestli opravdu máte finanční prostředky k tomu, abyste dodrželi svoje závazky. Potvrzení o příjmech je často záruka i pro samotného klienta, že jeho schopnost splácení bude při té výši příjmů splnitelná.

codalan.cz