Category: Nezařazené

Betonové ploty jsou nejlepší

Ploty měli velký význam v minulosti a mají ho i dodnes. Díky plotům Vám neutekl dobytek a chránili jste se proti odcizení majetku. V dnešní době má plot podobný význam jako dříve, ovšem dnešní ploty jsou nejen hezčí, ale také plní lepší úlohy než dříve. Nejoblíbenější ploty jsou betonové, pletivové, ale také stále dřevěné.

Plot (5)

Betonové ploty a cena https://www.montazmpc.cz/cenik/, kterou za ně zaplatíte je úměrná vlastnostem a také vysoké výdrži. Jejich výška může dosahovat až 3 metry a zaručí Vám naprosté soukromí. Také si zde můžete vybrat mezi mnoha výplněmi a dekory. Betonové ploty mají protihlukovou a povětrností bariéru a jsou ideální volbou k rušným ulicím. Navíc je jejich výstavba rychlá a nepotřebujete na ní žádné stavební povolení. Betonový plot také zamezuje vniknutí zvěře, která Vám může v zimním období poničit Vaše ovocné stromky. Navíc ploty vydrží celé desítky let a nepotřebujete je během let nijak ošetřovat.

Plot (6)

Ploty pletivové jsou známé snad každému a to díky tomu, že je máme na každém kroku. Jejich výstavba je celkem rychlá a také nenáročná. Součástí plotu bývá také vkusná branka, která je dobře zakomponovaná. Plot se dá také opatřit ostnatým drátem pro větší bezpečnost. S plotem se dá oplotit jak malý, tak velký pozemek a je vhodný na všechny pozemky.

Plot dřevěný je už starší variantou plotu, ovšem využívá se i dnes a to díky nízké cenně a rychlé realizaci. Dřevěné ploty už nejsou však tak oblíbené a to díky tomu, že je o ně neustálé starání. Musíte je každý rok natírat, nebo ošetřovat nějakým lakem, či lazurou proti povětrnostním vlivům.

Pokud tedy sháníte plot, o který se nebudete muset starat každý rok, tak vsaďte na beton. Nejen, že Vám vydrží celé roky, ale také budete mít naprosté soukromí a konečně Vám lidi nebudou koukat přes plot. Proto neváhejte a vyřiďte si objednávku už nyní.

codalan.cz