Category: Nezařazené

ČIŠTĚNÍ VŠECH ZUBŮ ZA 10 SEKUND

Amabrush je zubní kartáček, který dokáže vyčistit všechny zuby za 10 sekund, přičemž motor dělá všechnu práci. Zubní kartáček se skládá z antibakteriálního, silikonového náustku obsahující několik řad šikmých štětin, které proniknou do mezer mezi zuby. Motor, který se aktivuje, způsobuje, že štětiny vibrují na nejrůznějších kmitočtech a čerpají do úst přesné množství zubní pasty pomocí vestavěných mikrokanálů z kapsle vložené do této jednotky. Po skončení čištění zubů, tedy až uplyne 10 sekund, se náústek vyndá z jednotky, tedy kartáčku, následně se opláchne a nechá se uschnout. Tím, že je náústek vyndavací, může být  motorová jednotka používaná všemi členy domácnosti, ale každý člen bude mít svůj vlastní náústek. Čištění pravidelným kartáčkem na zuby trvá déle než 10 sekund, ale zubní kartáček nepronikne do všech zubů najednou. Proto 10 sekund čištění zubů stačí, protože při každém pohybu kartáčku dojde spolehlivě k odstranění zubního plaku. 
 elektrický zubní kartáček
Mikroštětinky, ze kterých je náústek kartáčku složen, se snadno dostanou do mezizubních prostorů. Štětinky jsou navíc vyrobeny z šetrného materiálu k dásním a příliš je neodírají.
 
Náustek by se měl vyměnit každých třech až šesti měsíců, je to kvůli nahromaděným bakteriím ze zubního plaku, mechanickému opotřebení mikroštětin na náústku. Pokud by k výměněn nedošlo, čištění zubů by bylo neefektivní, protože by plak nebyl odstraněn dokonale. Výměna náústku bude stát zhruba 6 EUR a bohužel není na míru přizpůsobena každému uživateli.
 hlvava obyčejného kartáčku
Výhodou tohoto zubního kartáčku je to, že motorek umístěn v kartáčku se nabíjí bezdrátově, takže není třeba ho dávat do elektrické zásuvky. Dalším plusem je, že motorek vydrží bez nabíjení měsíc v provozu.
 
Tato nová technologie je úspěšně financovaná a jistě se stane vítanou revolucí v čištění zubů pro každého z nás. Odpadne potřeba kupovat zubní nitě i ústní vodu.

codalan.cz