Category: Nezařazené

I muži se chtějí líbit

Zdravá strava a pohyb není jen pro ženy, ale samozřejmě i pro muže. Ani mužům se nevyhýbají tukové zásoby a snížená kondice. Muži mají tu velikou výhodu, že oproti ženám se jim hubne snáz. Nicméně ani oni ale nemají ploché břicho zadarmo. U všech lidí funguje kalorický deficit a pohyb. Zdravá strava je celoživotní záležitost, a je třeba ji dodržovat pořád, jinak pracně zhubnutá kila naberete zpět. Dieta pro muže není v pravém slova smyslu dieta, ale zdravá strava obohacená doplňky stravy a proteiny.

proteinový shake

Proč je protein důležitý?

  • Zejména muži touží po svalech, které bez proteinů prostě nenaberete
  • Dostatek bílkovin ve stravě zmírňuje chuť na sladkosti, což urychlí vaše výsledky

Zdravé stravování podle jídelníčku GOODLY spolu s pohybem způsobí značný úbytek váhy. Vše samozřejmě závisí na vaší snaze dosáhnout požadovaných výsledků. Jídelníček vám poskytneme, kvalitní protein u nás koupíte, ale cvičení a dodržování zásad zdravého životního stylu je jen na vás.

vzpěrač těžká váha

U nás najdete proteiny s příchutí

  1. Vanilka – jemná chuť vanilky, velmi dobře chutná
  2. Neutral – je bez chuti, dá se přisypat v podstatě kamkoliv
  3. Čokoláda – dobře poslouží do zdravých koláčů nebo třeba brdwnies
  4. Lesní směs – lahodná ovocná chuť je oblíbená k pití jen tak po tréninku

Všechny naše proteiny vám dodají po cvičení i během dne dostatek bílkovin. Dá se s ním nahradit jedna až dvě porce jídla denně. Pokud nestíháte třeba v práci, stačí si protřepat a nemíchat koktejl, který vás zasytí, a pomůže vám budovat svalovou hmotu.

Proteiny GOODLY obsahují pouze zanedbatelné množství sacharidů, tudíž se nemusíte bát, že byste při jejich konzumaci naopak přibrali. Pokud nechcete kupovat rovnou velké balení, a rádi byste ochutnali všechny příchutě, než najdete svého favorita, můžete si namíchat vlastní balíček, nebo si koupit balíček, který obsahuje od každé příchutě dvě porce. S námi konečně zhubnete, pojďte do toho!

codalan.cz