Category: Nezařazené

Jak na vlastní byt či dům

Nebankovní hypotéka bez registru https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/ je skvělá v tom, že ji může dostat jak jednotlivec, tak i pár. Já jsem ji taky měla a byla jsem sama a ani nevíte, jak jsem byla velmi ráda, že jsem si mohla sama konečně pořídit dům na vesnici. Víte, celý svůj život jsem s snila o tom, že budu žít na vesnici. Vždycky mě to táhlo ke zvířatům a práci na zahradě, tak jsem si byla jistá, že můj osud je někde na vesnici. Když jsem to tehdy navrhla mému snoubenci, tak z toho nadšený nebyl vůbec. Jak jsem hodně jsem se sv něm spletla! On mi dokonce řekla, že jestli se nevzdám svého snu žít na vesnici, tak se se mnou rozejde a zasnoubení zruší. Jenže já jsem nemohla. Hodně mě to táhlo na vesnici a on to jednoduše nedokázal pochopit. Po měsíci hádek jsme se rozešli. On nechtěl o vesnici ani slyšet a nebankovní hypotéka bez registru pro něj byla velká neznámá.

S hypotékou můžete mít splněný sen.

Navíc on si myslel, že nebankovní hypotéka bez registru je nějaký podvod. Rychle jsem ho vyvedla z omylu, ale nestačilo to. On si stále stál za svým, že život na vesnici je pro něj nudný a potupa. To jsem nechtěla slyšet. Ani vám nemusím říkat, že mě to hodně mrzelo a byla jsem vážně nešťastná. Přitom nebankovní hypotéka bez registru je vážně výhodná a žádný podvod to není.

Na vesnici jsem si přála žít.

S tímto jsme si moc jistá, protože můj bratr je podnikatel pracuje s financemi a realitami, takže má o penězích, bytech a všech hypotékách velký přehled. Víte, sama bych se do ničeho složitého nepouštěla, jsme velmi opatrná a nedůvěřivá, takže si všechno alespoň pětkrát prověřuji. A v čem s nevyznám, tak si seženu odborníka. Tady jsme věděla, že si najmu nějakého odborníka. Buď přímo soukromého bankéře nebo finančního poradce, ale potom jsem si řekla, že navíc i ušetřím, když si najmu vlastního bratra. Ten za malý peníz jistě rád pomůže. A byla jsem ráda, že mi pomoc slíbil. Nebankovní hypotéka bez registru byla vážně moje a vyšla mi do posledního puntíku. Nyní mám malý statek, kde chovám své oblíbené slepice a taky mám dvě malá políčka zeleninu.

codalan.cz