Category: Nezařazené

Jaký je vhodný dárek k narození miminka?

Vybrat dárek miminku je hodně těžké. Miminko samo o sobě potřebuje čisté a voňavé oblečení, útulnou postýlku, suché plínečky na zadeček… Ze všeho nejvíc však potřebuje mámu a tátu. Co tedy pořídit, aby z toho miminko mělo radost?
Většina dárků je určená pro miminko, nicméně je používá maminka… Tak, že miminko přebaluje, obléká, ukládá ke spánku do nového povlečení… Můžete však pořídit také dáreček, který maminka dítěti nachystá, a jednou se stane opravdu jeho majetkem. Co je tím přesně myšleno?

růžová výbavička

Vymyslete zajímavější dárek k narození miminka

  • Fotoalbum –krásné dětské fotoalbum je vhodné k tomu, že zde maminka bude postupně vkládat fotografie a album zaplňovat. Jakmile dítě trošku vyroste, budou si moct společně prohlížet, jak krásně rostlo.
  • Kniha vzpomínek– jde o takové předpřipravené knihy, kam maminka zaznamenává všechny podstatné události odehrávající se v životě miminka. První očkování, úsměv, krůčky, nemoci, jídlo, a podobně. Opět velmi zajímavý dárek, díky kterému se o sobě dítě něco dozví.
  • Sádrová sada na odlitky ručiček a nožiček –velmi originální dárek. Obtisknete zde ručičky a nožičky malinkého miminka a budete je tak mít zvěčněné už napořád. Dítě se pak může podívat, jak mrňavé bylo. Fotografie totiž většinou hodně zkreslují.
  • Body s potiskem –na oblečení mu můžete nechat natisknout něco pěkného či vtipného. Rovněž však můžete vytvořit body s údaji o jeho narození. Takový kousek si zaručeně maminka schová a jednou jej dítěti s láskou předá.
  • Zlatý slitek –investujte miminku do zlata. I tento dárek budou zpočátku opatrovat rodiče, kteří je poté dítěti předají. Jedná se o velmi užitečný dárek, který v budoucnu ocení jak dítě, tak rodiče. V průběhu let můžete navíc přikupovat další slitky. Když bude mít dítě například nějaké kulatiny. Díky tomu mu tak vytvoříte základní kapitál do života.

uvítací dort

Tak co, vybrali jste něco, nebo zatím stále přemýšlíte? Pokud si nejste jistí, můžete vsadit na klasiku. Nakupte dítěti plenky, oblečení nebo hračky.

codalan.cz