Category: Nezařazené

Naučte se hrát na kytaru z pohodlí domova

Byl to váš sen od dětství, ale rodiče z vás chtěli mít spíše úspěšného sportovce než uměleckou hvězdu? Nebo vás hra na kytaru oslovila až v dospělosti, když vám chyběl někdo, kdo by zahrál během letní noci u ohně? Ať je to tak nebo tak, hrát na kytaru se můžete naučit v každém věku. A bez výmluv. Nemáte čas na dojíždění do hudební školy? Nevadí. Zkuste se pustit do učení online. Naučit se hrát na kytaru nikdy nebylo jednodušší. Kytarovou školu snadno navštívíte z pohodlí svého obýváku díky počítači, tabletu nebo mobilnímu telefonu. Tyto lekce kytary pro samouky jsou určeny i pro úplné začátečníky. Kurz trvá 8 týdnů, pokud se cvičení budete věnovat 20 minut denně. V kurzu se naučíte vše potřebné. Zahrát sedm písniček, které touží znát každý začátečník, písničky se naučíte také správně zazpívat, během měsíce se naučíte znát a používat všechny běžné akordy.

Táborový oheň

Jak kurz probíhá

Na začátku kurzu se setkáte se začátečnicí Míšou, která se stejně jako vy, touží naučit hrát na kytaru. Tím, že Míša je reálná začátečnice a prochází si tím co vy, je výuka detailně zachycena a samouk přesně vidí co a jak má dělat. Kurz obsahuje mnoho otázek, ale také odpovědí. Pro úspěšnou výuku je důležité zodpovídat dotazy, které žáci z pochopitelných důvodů mají. Pro učitele už můžou být mnohé věci tak zažité, že by mu nepřišlo důležité se o nich žákům zmínit. Míša je však úplná začátečnice a otázky bude klást za vás. Na Míše uvidíte, jak celým kurzem prochází a postupně se zlepšuje, což vás bude správně motivovat, abyste se s ní drželi na stejné úrovni. Míša se vlastně stane takovou vaší online spolužačkou.

Hra na kytaru

Přístup do kurzu je doživotní. V každé lekci je praktické shrnutí. Samozřejmostí je online zpěvník probraných písní a praktické, grafické zobrazení akordů. Do 20 minut od uhrazení objednávky, vám do e-mailové schránky dorazí e-mail s přístupovými údaji a můžete ihned začít s výukou. A pokud byste zjistili, že jste se stejně měli radši vydat na dráhu sportovce, nevadí. Na kurz lekcí na kytaru pro samouky se vztahuje 14 denní garance pro vrácení peněz. Takže vlastně za zkoušku nic nedáte a třeba zjistíte, že hra na kytaru je to pravé co vám bude dělat radost a po absolvování kurzu snadno potěšíte svou hrou i ostatní.

codalan.cz