Category: Nezařazené

Oblečte se pro každou příležitost

Moc dobře víme, že vybrat ty správné společenské šaty není snadným úkolem. Maturitní ples, důležitá večeře, pozvání na svatbu, to vše jsou příležitosti, kdy potřebujete vypadat nejen dokonale, ale přímo pohádkově. Volba těch správných šatů dokáže podtrhnout vaši jedinečnost, ženskost a smyslnou eleganci, zkrátka budete zářit a žádný muž z vás nedokáže spustit oči.
Základem je zvolit si správnou barvu, střih a velikost. Z fotografií se ovšem vybírá špatně. Vždy je lepší si vše vyzkoušet, prohlédnout se v zrcadle a nejlépe si nechat od někoho poradit, co vám nejvíce sluší.

společenské šaty

Zkušená prodejní asistentka je zároveň i stylistka, dokáže vám poradit, co se hodí pro vaši postavu, barevný typ a na událost, na kterou se chystáte. Nechat si poradit není ostuda, naopak je to pro vás výhodou, když nemusíte přemýšlet vy sama, ale někdo vybere to pravé pro vás.

Pohodlný nákup

Samozřejmě, že každá z nás má představu, jak by její vysněné šaty měly vypadat. Zdali máme takové šaty v nabídce, zjistíte velmi snadno prohlídkou naší online galerie. Potom u ž stačí přijít do našeho ateliéru, sdělit nám vaše představy a společně vybereme ten nejkrásnější model, do kterého chcete investovat.

Na jeden večer

Pokud si šaty nechcete rovnou kupovat, je možné u nás jednotlivé modely i zapůjčit. Naprosto chápeme, že na jednorázovou událost, jako je například maturitní ples, nechcete kupovat drahé šaty, které vám potom budou mnoho let ležet ve skříni. U nás si ty pravé zkrátka jenom vypůjčíte. Nemusíte se starat o praní, opravy, skladování a hlavně ušetříte. Dovolte si být pohádkovou princeznou i za málo peněz.

koktejlky

I pro vašeho partnera

A pokud se na onu událost chystáte i s partnerem a přejete si být dokonale sladění, můžete se oba obléci u nás. Nabízíme i pánské obleky, žakety a fraky. Vše kvalitně ušité a dokonale padnoucí.

codalan.cz