Category: Nezařazené

Plastové poštovní obálky mají celou řadu výhod

Pokud vaši oblíbení prodejci ještě stále balí vaše zboží jako je třeba textil do nepraktických papírových krabic, zkuste jim poradit, aby jednou vyzkoušeli i plastové poštovní obálky. Může se totiž stát i to, že třeba vůbec nevědí, že zde existují i jiné skvělé možnosti a váš nápad uvítají. A navíc, zpětná vazba zákazníků je důležitá a obchodníkům by na názoru jejich zákazníků mělo vždy záležet.
Plastové poštovní obálky mají totiž z hlediska balení zboží hned několik zásadních výhod najednou:

šedá obálka

Za prvé, plast je velice odolný a kvalitní materiál, takže ať už venku bude jakékoli počasí a ať už vaše zboží bude pobývat jakoukoli dobu ve vlhkých skladech a případně i na dešti, tak mu nic nehrozí, plastová obálka jej dokonale ochrání, což se ovšem o papírové krabici říci nedá.

Za druhé, další velkou výhodou plastových obálek je jejich nízká hmotnost. To ocení jak vaši přepravci, tak i zákazníci, kteří si posléze své zboží ponesou domů třeba z pošty. A pokud zvolíte plastové obálky s praktickým přepravním uchem, bude to další benefit směrem k vašim zákazníkům.

Za třetí, plastové obálky se dobře skladují. Zabírají minimum místa, takže ať už jich budete mít ve skladu desítky anebo klidně i tisíce, příliš mnoho místa vám nezaberou. A podobné to bude i při jejich přepravě. A všichni moc dobře víme, že menší balíky se přepravují za menší cenu. Takže to je další výhoda pro nás.
A za čtvrté, jejich další skvělou vlastností na seznamu je to, že zasílání zásilek v plastových poštovních obálkách je zároveň diskrétní. Díky tomu, že jejich vnitřní strana je černá, nehrozí, že by přepravce anebo kdokoli jiný viděl, o jakou zásilku se jedná. Pokud si tedy zákazník objedná svůdné prádlo anebo erotický časopis, jistě ocení, když to všichni jeho sousedi nebudou vědět.

barevné obálky

Z uvedeného výčtu je tedy více než zřejmé, že plastové poštovní obálky mají celou dlouhou řadu výhod, a pokud je obchodníci využijí, jejich zákazníci to nepochybně ocení.

codalan.cz