Category: Nezařazené

Připojte se a hrajte

digitální hraNějaký druh počítačových her dnes hraje prakticky každý. Jsou totiž běžné i na mobilních zařízeních typu telefon nebo tablet. Takto je možné se efektivně zabavit třeba při cestě do práce, čekání na úřadech nebo prostě když je zrovna dlouhá chvíle. Hry na takových zařízeních ale obvykle nejsou příliš složité a pro opravdové fajnšmekry to není ve skutečně žádná velká zábava. Kdo se chce opravdu ponořit do virtuálního světa, ten si koupí buďto herní konzoli, nebo ještě lépe osobní počítač, pokud možno nějaké super dělo za padesát tisíc nebo i více. Na takovém počítači se už dá hrát prakticky vše na plné detaily v tom nejvyšším rozlišení, on-line hry nevyjímaje.
ovladač na hry

Ty mají navíc tu výhodu, že zas tak náročné na hardware přeci jen nejsou. Je to vcelku logické. Jejich tvůrci chtějí, aby si jich koupilo a hrálo co nejvíce lidí, tudíž potřebují, aby si je mohli alespoň vyzkoušet i jedinci, kteří nemají dostatečné množství financí na to, aby si mohli koupit slušné herní železo. Navíc pařba přes internet je přeci jen trochu komplikovanější než single hraní, a to z důvodu nutnosti mít kvalitní připojení. V našich končinách to obvykle není problém, jelikož i základní připojení ke zde poměrně rychlé, a tudíž jsou výkyvy vcelku nízké i když na monitoru či obrazovce zrovna probíhá frenetická řežba.
počítačové hry

Velký výběr titulů

Vzhledem k tomu, že vysokorychlostní internet je součástí našich životů ještě relativně krátkou dobu, tak herních on-line titulů, kterých je možné si zahrát není zdaleka tolik, jako těch, které jsou určeny pro jednoho hráče. Ovšem nenechte se ošálit, i tak se stále jedná o gigantické číslo. Existují stovky a možná i tisíce her, které si můžete zahrát se svými kamarády nebo úplně cizími lidmi přes celosvětovou síť. Stačí si jen vybrat žánr, který vás baví a máte to. Navíc je skvělé, že valná část těchto her je k dispozici zadarmo, což je ta nejlepší možná cena.

 

 

codalan.cz