Category: Nezařazené

Připravte svým dětem originální dětskou oslavu narozenin

Také máte pocit, že si vaše děti své dosavadní oslavy příliš neužili? Možná je to proto, že jste jejich přípravě nevěnovali dost času. Že jste jim připravili pouze oslavu v úzkém rodinném kruhu, kde jsou samí dospělí, se kterými se děti příliš nepobaví.

Samozřejmě je to velice ovlivněno dostupnými finančními prostředky. Ale to, že bude mít vaše dítě narozeniny víte přece již rok dopředu. Takže máte dostatek času se na to připravit a zkusit něco našetřit. Nestálo by to za to? Vidět ty jiskřičky v jejich očích? Tu radost? Určitě to za to stojí. Zvlášť, pokud se jedná o nějaké kulaté a významné narozeniny. U dětí však můžeme považovat každé narozeniny za významné. Letošní oslavu narozenin můžete udělat jinak.

barevné balonky

Co takhle pozvat kouzelníka?

Tím děti zaručeně uchvátíte. Dovolte mu, pozvat si pár kamarádů a připravte jim speciální program. Kouzelník vytvoří oslavu formou tzv. interaktivního vystoupení. To znamená, že do něj děti budou zapojeny a užijí si tak oslavu opravdu naplno. Zároveň se mohou během vystoupení nějaká kouzla naučit a to je přece naprosto fantastické.

Nemusíte se bát o bezpečnost dětí, připravený program není v žádném případě nebezpečný ani ohrožující. Navíc je přizpůsobený pro menší i větší, takže se budou bavit opravdu všichni. Může se tak jednat o hlavní bod programu vaší dětské oslavy.

magické potřeby

Celou akci dotvoříte různými dekoracemi. Samozřejmě nesmí chybět čepičky pro děti, bublifuky, girlandy, a podobné věcičky, které celé kouzlo dotvoří.
Rovněž občerstvení přizpůsobte dětem. Chlebíčky jsou pro tuto příležitost opravdu pasé. Místo toho se zaměřte na pudingové mističky, čokoládové jednohubky, nebo čokoládovou fontánku, kde si děti mohou namáčet různé druhy ovoce. Upečte šneky, které většinou děti milují, nebo nějaké výborné domácí tyčinky. Variant máte opravdu spoustu, stačí jen trošku zabrouzdat na internetu a strávit nad přípravou trošku času. Tak s chutí do toho a půl je hotovo!

codalan.cz