Category: Nezařazené

Reklamní oblečení jako propagace vaší firmy

Reklamní předměty jsou dnes běžnou věcí, které firmy produkují za účelem reklamy. Co je to reklamní předmět? Jedná se o takový předmět, který na sobě nese ochrannou známku nebo jméno společnosti. Takový předmět nesmí přesáhnout částku 500 Kč bez DPH. Výhodou je, že si můžete reklamní předměty odečíst z daní. Nesmí se však jednat o alkohol, cigarety či podobné výrobky.

Získáte tak navíc spoustu možností, jak odměnit své zaměstnance. Každý dostává rád věci zdarma a pokud jsou ve vaší firmě spokojení, reklamní dárek je jistě potěší. Pokud ho navíc budou nosit, získáváte další možný potencionální okruh zákazníků, jelikož reklamu uvidí více lidí.

trička

Reklamní předměty můžete také darovat vašim stávajícím klientům, nebo potencionálním klientům, na důkaz vstřícnosti vůči nim. Jednou z nejrozšířenějších možností mezi reklamními předměty je reklamní textil. Máte tak totiž k dispozici dostatečně velkou plochu, abyste na ní mohli výrazně prezentovat svou firmu. Na výběr máte totiž širokou škálu možností pro muže, ženy i děti. Můžete zvolit například trička, tílka, mikiny, čepice, kšiltovky, šály, košile, bundy, vesty…výběr je jenom na vás. Záleží na tom, jak je zaměřená vaše firma, jaká je skladba vašich zaměstnanců, a zda máte stanovený pro reklamní předměty přesný rozpočet. Přece jen, výroba reklamního tílka je levnější než výroba reklamní bundy.

oblečení

Rozhodně byste u reklamního textilu ale neměli šetřit a volit automaticky tu nejlevnější variantu. Nezapomeňte, že se jedná o vizitku vás a vaší firmy. Vybírejte si tedy kvalitní zpracování, u kterého se nebudete později stydět ho někomu věnovat. Sice se říká, že špatná reklama je taky reklama, ale v tomto případě bychom tu špatnou opravdu nedoporučovali. Pokud hledáte kvalitní formy reklamních předmětů, podívejte se na reklamní textil Promodarky.cz.

codalan.cz