Category: Nezařazené

Riko basic

Milí čtenáři, ráda bych Vám představila věc, kterou asi každá žena a zároveň budoucí maminka ocení a potěší ji před příchodem nového potomka má svět. Já sama jako žena a maminka dvou dětí vím, jaké to bylo jej vybírat. Věc, o které tu píši je kočárek. Chtěla bych Vám blíže představit kočárek značky Riko basic. Tento kočárek je velmi praktický, moderní a uspokojí i ty náročnější rodiče svojí kvalitou a kvantitou. Je velmi dobrou volbou v případě, že hledáte ten kočárek, který chcete mít v trojkombinaci, tj. hluboká korba, sportovní verze a autosedačka do 10 kg. Možností je i zakoupení verze 2v1.

černý kočárek

Má spoustu barevných provedení ať už v pastelových matných barvách (mintová, světle růžová, šedá), tak v normálních barvách (červená, modrá, zelená, tmavší růžová). Kočárek má lehkou hliníkovou konstrukci s nastavením odpružení, gelová kolečka – přední s možností aretace a centrálu brzdu. Dále prostorný kos, který unese až 5 kg a nastavitelnou rukojeť potaženou eko kůží. Součástí kočárku je velká, praktická taška, do které lze dát vše potřebné pro miminko, ale také pro další dítě. Hluboká verze kočárku má možnost jízdy po i proti směru jízdy, je možné polohování zad u miminek do polosedu a měkkou matraci pro větší pohodlí miminka. Boudička na hluboké korbičce má v zadní části odvětrávací okénko se síťkou a součástí je nánožník. Sportovní verze kočárku má 5-ti bodové bezpečnostní pásy, možnost jízdy po i proti směru jízdy, polohovatelnou opěrku zad do úplného lehu i sedu, má možnost polohování opěrky nožiček dle potřeby dítěte a odnímatelné bezpečnostní madlo.

šedý kočárek

Součástí sportovní verze je též nánožník jako u hluboké korby. Konstrukce se sportovní verzí se dá složit zároveň, což bohužel není možné s hlubokou korbou nebo autosedačkou. Autosedačku lze připevnit na konstrukci (vhodné pro rychlé vyřízení věcí kdekoliv, kam jedete autem a nechcete miminko budit ze spánku přendáváním hluboké korby). Cena tohoto kombinovaného kočárku se pohybuje do 10000,-. S tímto kočárkem mám sama osobní zkušenost a mohu hodnosti velmi pozitivně. K tomuto kočárku lze dokoupit univerzální moskytiéru a pláštěnku na hlubokou korbu, sportovní verzi i na autosedačku.

codalan.cz