Category: Dům a zahrada

Rychlejší práce, méně námahy pro vaše oči

.

Konečně se přiblížil den, kdy se pouštíte do kompletní rekonstrukce vaší kuchyně. Ano, už byl opravdu nejvyšší čas. Kuchyni jste zdědili ještě po původních majitelích bytu a ani oni sami ji za ta léta nikterak nerenovovali. Teď jste si dali záležet na tom, aby byla vaše nová kuchyňská sestava dostatečně prostorná a přehledně a logicky uspořádána. Už se těšíte na první dobroty, které v nové kuchyni uvaříte a upečete.

kuchyňské prkénko

Mysleli jste opravdu na všechno? Aby byla vaše práce pohodlná, nestačí mít po ruce jen moderní spotřebiče a pomocníky. Je třeba myslet i na to, že na práci na vaší nové pracovní desce také potřebujete dobře vidět. Správná volba osvětlení, jeho dostatečná výkonnost, barva světla i rozptyl světla, mají velký podíl na tom, s jakým komfortem se vám bude ve vaší nové kuchyni pracovat. Pod skříňky v kuchyňské sestavě se nejlépe hodí výkonná zářivka, která má spíše studenější odstín světla. Takové odstíny podporují vaši výkonnost a mají vliv na vaše soustředění. Zkuste si, jak vám půjde krájení, nebo strouhání, pokud na práci dobře neuvidíte. Je to nejen nepohodlné, ale také velmi nebezpečné a pořezání je opravdu bolestivé.

.

světla v kuchyni
 
Už při návrhu vaší nové kuchyně si dejte záležet na tom, abyste měli na kuchyňské lince nejen dostatek prostoru a při ruce vaše oblíbené moderní pomocníky, ale také na to, aby byla vaše nová pracovní deska dobře osvětlena po celé své délce.
 
Krájení, sekání, rozklepávání a i ostatní práce jsou mnohem rychleji hotovy, když si na ně správě posvítíte. Přípravy jídla budou pak zábavou a práci ve vaší nové kuchyni si zkrátka zamilujete.
 
Zářivky a osvětlení jsou nabízeny v širokém sortimentu a za velmi výhodné ceny. Není proč otálet s jejich nákupem. Prohlédněte si vystavené modely a vyplňte objednávku co nejdříve. Vybrané zboží vám bude zasláno obratem!
 
 

Rychlejší práce, méně námahy pro vaše oči
4.7 (93.33%)6
.

codalan.cz