Category: Nezařazené

Rychlejší práce, méně námahy pro vaše oči

Konečně se přiblížil den, kdy se pouštíte do kompletní rekonstrukce vaší kuchyně. Ano, už byl opravdu nejvyšší čas. Kuchyni jste zdědili ještě po původních majitelích bytu a ani oni sami ji za ta léta nikterak nerenovovali. Teď jste si dali záležet na tom, aby byla vaše nová kuchyňská sestava dostatečně prostorná a přehledně a logicky uspořádána. Už se těšíte na první dobroty, které v nové kuchyni uvaříte a upečete.

kuchyňské prkénko

Mysleli jste opravdu na všechno? Aby byla vaše práce pohodlná, nestačí mít po ruce jen moderní spotřebiče a pomocníky. Je třeba myslet i na to, že na práci na vaší nové pracovní desce také potřebujete dobře vidět. Správná volba osvětlení, jeho dostatečná výkonnost, barva světla i rozptyl světla, mají velký podíl na tom, s jakým komfortem se vám bude ve vaší nové kuchyni pracovat. Pod skříňky v kuchyňské sestavě se nejlépe hodí výkonná zářivka, která má spíše studenější odstín světla. Takové odstíny podporují vaši výkonnost a mají vliv na vaše soustředění. Zkuste si, jak vám půjde krájení, nebo strouhání, pokud na práci dobře neuvidíte. Je to nejen nepohodlné, ale také velmi nebezpečné a pořezání je opravdu bolestivé.

světla v kuchyni

Už při návrhu vaší nové kuchyně si dejte záležet na tom, abyste měli na kuchyňské lince nejen dostatek prostoru a při ruce vaše oblíbené moderní pomocníky, ale také na to, aby byla vaše nová pracovní deska dobře osvětlena po celé své délce.

Krájení, sekání, rozklepávání a i ostatní práce jsou mnohem rychleji hotovy, když si na ně správě posvítíte. Přípravy jídla budou pak zábavou a práci ve vaší nové kuchyni si zkrátka zamilujete.

Zářivky a osvětlení jsou nabízeny v širokém sortimentu a za velmi výhodné ceny. Není proč otálet s jejich nákupem. Prohlédněte si vystavené modely a vyplňte objednávku co nejdříve. Vybrané zboží vám bude zasláno obratem!

codalan.cz