Category: Nezařazené

Skromné a útulné bydlení na vlastním pozemku

Už jste si řekli jednou pro vždy stop bydlení v králíkárně zvané panelák? Nesneste se se s vašimi sousedy nebo toužíte po bydlení blíže přírodě, ale stavba rodinného domu nebo pořízení již postaveného ve slušném stavu je pro vás nereálná z cenových důvodů? Pořídili jste si pozemek určený pro bydlení, ale už nemáte příliš prostředků na stavbu rodinného domu nebo vám o tolik nenavýší hypotéku? Nebo snad nechcete čekat dlouhou dobu, než se domek postaví? Vydejte se cenově výhodnější a také rychlejší cestou a pořiďte si mobilní domek, ve kterém se velice rychle zabydlíte a tento styl vám brzy přiroste k srdci.

domky na útesu

Velký výběr různých typů domků

Vyberte si z široké nabídky různých typů designových a moderních mobilheimů praha typové provedení přesně podle vašich představ a již brzy budete moci bydlet na vlastním pozemku. Vybrat si můžete z různých velikostí a z různého počtu místností. Nabízíme tyto domky již od velikosti 35 m2 až do velikosti kolem 60 m2, jsou tedy vhodné i pro vícečlenné rodiny. Jejich moderní a nadčasový design si zamilujete na první pohled a brzy začnete toužit po tomto způsobu bydlení, které vám přinese spoustu výhod.

Jaké výhody vám přinese mobilní domek

· Finanční úspora za pořízení i provoz
· Úspora času za stavbu klasického rodinného domu
· Možnosti trvalého bydlení nebo využití k rekreačním účelům
· V případě rekreačního obydlí nepotřebujete žádné stavební povolení ani ohlášení stavby
· Zateplení
· Dlouhá životnost
· Minimální náklady na údržbu

dřevěné domy

Zvětšete si vaše dosavadní šance na dostupnost vlastního bydlení v domku a pořiďte si tento zajímavý způsob bydlení, které je pro vás nyní ještě více dostupnější. Bydlete již brzy po pořízení vašeho pozemku, a to díky tomu to časově i cenově dostupnějšímu způsobu bydlení. Dejte jednou pro vždy sbohem životu v paneláku a zabydlete se v dosahu přírody.

codalan.cz