Category: Nezařazené

Úvěr, který má něco do sebe

Americká hypotéka je prima. Pokud jde o to, který úvěr vychází žadatelům maximálně vstříc, pak je to mezi všemi právě americká hypotéka. Jedině ona vám umožní získat kupu peněz, aniž byste se před tím museli svléknout z kůže. Když požádáte o americkou hypotéku, tak nikde nebudete muset obnažovat své soukromé záležitosti, protože tento úvěr je jednoduše bezúčelový. A bezúčelový úvěr znamená, že nikomu nemusíte říkat, na co peníze využijete. Můžete si to nechat pro sebe, dokonce to nemusíte předem vědět ani vy sami.

mince drobné

Takže pokud byste si chtěli náhodou půjčit peníze jen proto, že si alespoň jednou v životě chcete užít ten pocit, jaké to je, mít kapsy nacpané penězi k prasknutí, tak vám v tom v takovém případě nic nebrání. Nikdo se vám za to nebude smát, nikdo vás proto při žádosti o úvěr neodmítne, a protože to nebudete muset ani posléze nijak doložit, tak se to prostě nikdy nikdo nedozví – pokud to vy sami někomu nesdělíte.

euro

Takže jak je vidět, tak taková americká hypotéka je velice praktickým typem úvěru na cokoli. Zbývá už jen vyřešit, jak ho můžete získat? Jestliže se za něj zaručíte nemovitostí a budete mít dostatečný příjem na hrazení vašich závazků, tak máte úvěr do několika dnů v kapse. Horší to může být jen v případě, kdy máte například záznam v registru nebo nižší příjmy či jiné problémy, které způsobí, že vás v bance odmítnou. V takové situaci je nejlepší požádat o americkou nebankovní hypotéku. V takovém případě můžete počítat s větší tolerancí.

Jak pokud jde o zápis v registru, tak pokud jde o příjmy a obecně o přístup k věci. Pro nebankovní úvěry je typický vstřícný individuální přístup, který poznáte na první pohled podle toho, že vám nikdo neukáže dveře, když se zmíníte o nepříjemnostech, ba naopak, všichni budou usilovně hledat řešení, jak je úspěšně překlenout.

codalan.cz