Category: Nezařazené

Vlastnosti knížkového krytu na Huawei P30 Lite

Spolehlivě chrání ze všech stran – chcete-li spolehlivý kryt Huawei P30 Lite, který zabezpečí mobil při náhodném pádu na zem či nešetrném zacházení tak, aby se nepoškrábal nebo jeho část neodlomila, pak vsaďte na knížkové pouzdro. Ta, která nejsou univerzální a jsou vyrobena přesně pro daný typ přístroje, mají uvnitř gelovou mělkou vaničku, kam telefon perfektně zapadne, a je chráněný zezadu i z boku, načež přední strana je zajištěna odklápěcími deskami. Na bocích a na zadní straně jsou zhotoveny výřezy pro připojení periferií a pro mikrofon, takže pouzdro není ani vodotěsné, ani prachotěsné, ale jako základní ochrana před vlhkostí a prachem je dostačující.

žena s mobilem

Je reprezentativní – s knížkovým krytem se můžete vydat do společnosti prakticky kamkoli a nikde nebudete mít pocit, že vám mobil kazí image. Nebude vypadat jako kus plastu s dotykovým displejem, přední odklápěcí desky připomínají malý kapesní diář, zápisník či knížečku a to na naše podvědomí působí přijatelněji. K diářům, kalendářům a zápisníkům máme od nepaměti kladný vztah, ještě před dvaceti lety to byla běžná součást osobních zavazadel na cestách i v zaměstnání.

dívky s mobilem

Máte-li v úmyslu jít s mobilem na ples, na svatební obřad a hostinu či na jinou společenskou slavnost, mobil v knížkovém pouzdru vypadá velmi elegantně jako malá dámská kabelka – psaníčko. Osvědčená barva eko-kůže je bílá nebo hnědá, napodobující vzhled pravé kůže, ale rozhodně nebudete chybovat ani s barvou červenou, modrou nebo růžovou. Elegantnější jsou barvy bez potisku, a pokud přece jen potisk preferujete, volte nějaký neutrální a nepříliš vyzývavý.

Eko-kůže je prodyšná – ačkoli se to nezdá, prodyšnost je důležitá vlastnost těchto výrobků, nezpůsobuje srážení vlhkosti uvnitř na displeji a její pronikání do nitra telefonu. Eko-kůže je čistý polyuretan potažený na bavlněném úpletu a tím se liší od neprodyšné a pro výrobu obalů na mobily zcela nevhodné koženky.

codalan.cz