Category: Nezařazené

Vyzkoušejte adrenalin

Potřebovali byste najít nějakou zajímavou možnost, jak byste se zabavili? Neradi sedíte jen před televizí nebo u piva, a chtěli byste něco zažít? Potom bychom rádi nabídli skvělou příležitost. Jsou tu escape games Praha, které budou tím nejlepším řešením.

uprchlík

Víte, o co se jedná? Slyšeli jste někdy o místnosti plné záhad, které musíte vyřešit, abyste byli spokojeni? Rádi bychom vám nabídli pohled do takové hry. Očekávejte adrenalin, napětí a touhu vyřešit záhadu co nejrychleji. Užijete si hodinu nejistoty, budete nacházet nejrůznější střípky velké skládačky, o kterou se musíte postarat, abyste se vůbec dostali ven.

Bude to detektivní práce, kterou budete muset odvést skutečně dobře, jinak se nikam nedostanete. Potřebujete každý krok zvážit https://www.lidovky.cz/zahranici-agendu-nenecham-okamurovi-chci-byt-opatrny-mini-vondracek-dostane-ji-filip-gn7-/zpravy-domov.aspx%3Fc%3DA171126_133236_ln_domov_ELEdvakrát, pokud přijdete v partě, musíte předvést excelentní týmovou práci, která vás dovede k tomu nejlepšímu výsledku. Tak na co ještě čekáte, rezervujte si místnost na den a hodinu, které jsou pro vás nejlepší. Čeká hra, na kterou jen tak nezapomenete.

Zábava, která za to stojí

Jedná se o skvělou zábavu, která je vhodná nejen pro dvojice, ale také pro skupinky až šesti lidí. Často se tu ukazují party přátel, ale výjimkou není ani teambuilding. Je to skvělá možnost, jak poukázat na důležitost kooperace v pracovním kolektivu, protože pokud chcete utéci z této místnosti, a tak splnit cíl hry, musíte se zapojit a zapojit se tak, aby vše hrálo a ladilo. Pak vám vše časově pěkně klapne, dáte vodítka dohromady a odemknete zámek, který vás dělí od východu. Stejně jako v práci.

stres

Pokud byste nechtěli jet do Prahy, určitě se můžete podívat, jaká další města takovou hru nabízí, protože se určitě nejedná jen o hlavní město. Ať už se vám hodí Pardubice, Brno nebo Plzeň, určitě si zahrajete. A pokaždé něco jiného. Všechny místnosti jsou originální.

codalan.cz