Category: Nezařazené

Xiaomi oficiálně na českém trhu. Co vše vlastně nabízí?

Značka Xiaomi vyrábí mobilní telefony, powerbanky, chytré náramky nebo třeba sluchátka či přenosné reproduktory. A to je jen malý výčet toho, co firma prodává. Nejdůležitějším produktem jsou však bez pochyby mobilní telefony, které nedávno vstoupili oficiálně i na český trh. Díky tomu si zákazníci už nemusejí telefony objednávat z pochybných webů a čekat dlouhou dobu, než dorazí z Číny.
moderní hodinky

Nejnovější modely od Xiaomi:

·         Redmi 5 – k dostání v několika variantách
·         Mi MIX 2 – druhý nejdražší model s 6 palcovým displejem
·         Redmi Note 5 – rovněž několik variant
·         Mi MAX 2 – střední třída
·         Mi A1 – největší displej (6,44 palců)
·         Mi 6 – vlajková loď společnosti

Modely Redmi vynesly společnost mezi elitu.

Xiaomi se těší své oblíbenosti především díky řadě Redmi, která se propracovala z levné kopie Iphonu až k plnohodnotnému zařízení. Zásluhu na tom má propojení Androidu a MiU, což je systém vyrobený přímo od Xiaomi. Dalším faktorem je nízká cena a vysoká kvalita. To stále platí i pro nejnovější Redmi 5, které nabízí výborné hardwarové parametry za cenu okolo 5 000 Kč. Těžko byste hledali výhodnější koupi.
nová Xiaomi

Doplňky k telefonům.

Jak bývá zvykem u všech výrobců chytrých telefonů, tak i Xiaomi nabízí spoustu doplňkového materiálu. Ať už to jsou klasicky sluchátka nebo malé reproduktory propojené přes Bluetooth, tak to jsou věci, které zákazníci ocení. Nejprodávanější jsou nicméně powerbanky od tohoto čínského giganta, jelikož je vyrábí až se zarážející kapacitou (nejvíce 20000 mAh). Nicméně největším hitem poslední doby jsou chytré hodinky a to především zásluhou Apple Watch. Na to Xiaomi reagovalo náramky Mi Band a hodinkami Huami. Zdá se, že tato čínská firma dokáže poskytnout vše, na co si vzpomenete.

Poslední kategorií jsou kamery.

Možná lehce přehlíženou věcí od Xiaomi jsou kamery. Přitom i zde nalezneme zajímavé kousky umožňující natáčet akční 4K videa. Dále jsou velmi praktické jejich kamery do auta s kvalitou Full HD. Zatím to však vypadá, že na úspěch mezi kamerami si budou muset ještě chvíli počkat, stejně jako tomu bylo u mobilních zařízení.

codalan.cz