Category: Podnikání

Zábava, která vás dostane do varu


Chcete si po náročném týdnu pořádně odpočinout? Hlavně se pořádně odreagovat a nabít se novou energií? Hledáte zábavu, která vám to umožní? Pokud vsadíte na laser game Praha , tak toho rozhodně nebudete litovat a dostanete přesně to, co hledáte. Pořádná laserová střílečka vám umožní vyčistit si hlavu a na všechno rychle zapomenout. Vlastně budete natolik zaměstnaní, že už na nic jiného nebudete mít čas – takže vás přestanou trápit myšlenky na práci, a třeba i na to, co všechno byste ještě měli udělat.

billboard-left(1)

Budete se muset soustředit na svůj výkon a půjde vám o přežití. Ovšem samozřejmě pouze obrazně, protože laserová pistole vám ve skutečnosti nemůže nic udělat, není nebezpečná. Ovšem pokud se necháte zasáhnout, přijdete o body, a o to tady jde především. Takže je jasné, že se brzy dostanete do varu a budete dělat, co bude ve vašich silách, abyste nejen přežili, ale také zvítězili. A pozor, ač to tak třeba na první pohled nevypadá, tak se jedná o ideální zábavu pro všechny věkové kategorie a pro obě pohlaví.

Tuto laserovou střílečku si skvěle užijí jak páni, tak dámy, což dokazují dlouholeté zkušenosti. Takže je jasné, že i vás adrenalin velice rychle vtáhne do děje. Užijete si spoustu napětí a legrace, a co je důležité, abyste uspěli, budete se muset pořádně hýbat, takže je jasné, že po takovém celkovém výkonu se budete skvěle cítit, ať už si zvolíte libovolnou ze dvou dostupných arén anebo kterýkoli herní mód.
Na místo se dostanete pohodlně jak vlastním autem, tak veřejnou dopravou. A přestože je herní aréna v Praze, tak budete mít jistotu, že na soukromém parkovišti kdykoli pohodlně zaparkujete.

skupina-mensi(1)

Nicméně abyste se mohli skvěle bavit, musíte si nejprve rezervovat svůj termín, což snadno provedete skrze webové stránky hry.
A jak už to tak bývá, po velkém výkonu je potřeba všechno důkladně probrat u něčeho dobrého k pití, takže posezení v místním baru vám jistě také přijde vhod.

codalan.cz