Category: Nezařazené

Zpopularizujte svůj Instagram

Dnešní doba je doslova zasvěcená sociálním sítím. Kdo je nemá, jako by nebyl. To neplatí už jen pouze pro lidi jako takové, pro jednotlivce, kteří to dělají pro zábavu, ale samozřejmě i pro firmy. Pro ty se stávají sociální sítě skvělým nástrojem reklamy a marketingu. Můžete prostřednictvím nich propagovat své služby a produkty, dostávat se do podvědomí lidí a zkrátka pracovat na tom, aby byla vaše úspěšnost co nejvyšší. Kdybyste si měli vybrat jen jednu z mnoha sociálních sítí a poctivě si ji vést, která by to měla být? Rozhodně Instagram!

hashtag

Instagram je populární síť, která je založená na sdílení fotografií. Můžete si zde založit svůj firemní profil a vkládat prostřednictvím něj fotografie svých produktů, služeb, promo fotky a tak podobně. Na Instagramu je možné navíc pořádat různé soutěže a získávat si tak přízeň nových nadšenců. Je to zkrátka jen na vás, jak tuto sociální síť pojmete. Musíte však vědět, že její nedílnou součástí jsou právě hashtagy. Jaký je jejich význam a k čemu se používají?

– Píšou se do komentářů pod fotku
– Jedná se o zpravidla krátká klíčová slova související s fotkou
– Fotky je možné vyhledávat právě prostřednictvím hashtagů
– Čím víc hashtagů, tím větší šance, že si vaši fotku zobrazí více lidí

fcb

Jak zvolit správné hashtagy? Instagram jich povoluje až třicet, což je velké množství, které pravděpodobně sami z hlavy nevymyslíte, nebo možná ano, ale zabere vám to velkou hromadu práce a času. Neváhejte proto kopírovat již vytvořené sety, které k fotkám daného tématu doplní vše, co je potřeba. Naučit se pracovat s hashtagy na Instagramu je opravdu velmi důležité, je to základním stavebním kamenem. Nechejte si tedy v této otázce pomoci i vy, vyplatí se vám to, protože budete schopni mnohem efektivněji prezentovat svou společnost na jedné z nejvýznamnějších sociálních sítí.

codalan.cz